Badoo, insanların gerçek aşkı ve aynı zamanda bazı üzücü hayal kırıklıklarını bulabilecekleri son zamanlardaki en popüler tanışma platformlarından biridir. Her durumda, uygulamadan nasıl çıkacağınızı ve verilerinizi nasıl sileceğinizi bilmeniz önemlidir. Aslında bu, kayıt olmak gibi oldukça basit bir işlemdir.

Badoo Hesabınızı Silmek İçin Atılacak Adımlar

Hesabınızı silmek için yapmanız gereken şeyler: Badoo hesabınızda oturum açın, profil resminize tıklayın, ardından orada görünen konfigürasyon düğmesine tıklayın, ayarlar sayfasının en altına gidin ve hesabı sil’e tıklayın. Ardından devama tıklayarak bunun bir hata olmadığını onaylayın. Bu şekilde Badoo hesabınız zaten silinmiş olacak.

Facebook Girişli Badoo Hesabını Silmek

Facebook’a bağlı hesabınızı silmek için, badoo hesabınızda oturum açıp facebook ile giriş yap yazan seçeneğe tıklayın. Facebook giriş bilgilerinizi girin, sosyal ağ bağlandıktan sonra, kullanıcı fotoğrafınızın simgesine tıklayın, ardından ayarlarda hesabı sil seçeneğini ve ardından devam et seçeneğine tıklayın. Bazı durumlarda, badoo hesabınızı silmek istediğiniz nedenleri girmenizi isteyecektir, sadece bu sebepleri girin ve devam et butonuna tıklayın.

Bir Mobil Cihazda Badoo Hesabı Nasıl Silinir?

Badoo, dünyanın son birkaç yıldır en popüler flört uygulamalarından biridir ve her yaştan, kültürden ve hobiden milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Çoğu durumda, kullanıcılar bir ortak bulmayı, diğer benzer uygulamalara geçmeyi ya da sadece flört dünyasından kaçmayı başarırlar. Cep telefonunuzda Badoo hesabınızı kapatma nedeniniz ne olursa olsun, herhangi bir komplikasyon olmadan birkaç basit adımı uygulamanız yeterli olacaktır.

Badoo Hesabınızı Mobil Cihazlarda Nasıl Kapatabilirsiniz?

Silmek istediğiniz Badoo hesabında oturum açın, Badoo yapılandırma bölümüne girin, hesap bölümüne gidin, menünün alt kısmında bulunan hesabı sil seçeneğini tıklayın, ardından devam düğmesine tıklayın, Badoo sana hesabını neden kapatmak istediğini soracak, listelenen nedenlerden birini seçip ve ileriye tıklamanız gerek. Badoo bazen hesabınızı silmek için sizden şifrenizi ister.

Parolanızı girin ve kararınızı onaylamak için bir kez daha hesabınızı sil düğmesini tıklayın. Bu son adımı attıktan sonra, Badoo sizi aksine ikna etmek için size birkaç günlük ücretsiz premium teklif edecek. Yine de ayrılmak istiyorsanız, tekrar hesabı sile tıklayın ve kararınızı onaylayın, hesabınız tamamen silinecektir. Telefonunuzda yer kaplamaması için hesabınızı sildikten sonra Badoo uygulamasını cep telefonunuzdan kaldırmayı unutmayın.

Badoo’dan Nasıl Çıkış Yapılır?

Badoo’dan çıkmak sandığınızdan daha basit. Dünyanın önde gelen sosyal ağlarından biri olarak, insanların birbirleriyle bağlantı kurmasını ve yeni bağlantılar oluşturmasını sağlayan bir platform olan Badoo’nun bir parçası olmak için, tüm kullanıcıların bilmediği bazı kural ve düzenlemelere uymalısınız, bu nedenle bu durumda, hesabınız silinirse ne yapabileceğinizi görmeniz gerekiyor.

Badoo insanların birbirini bulmasını kolaylaştıran sosyal ağlardan biri ve eğer hesabınız silindiyse buna benzer bir hizmet bulmak zor. Bu yüzden hesabınızı geri almak isteyebilirsiniz.

Badoo’da Silinen Bir Hesap Nasıl Kurtarılır?

Platformu sevmeyen ve orada görünmemek için profilini silmek isteyen kullanıcılar hesaplarını geri almak ya da kurtarmak isteyebilirler. Hesabınızı silmiş olsanız bile, geri aldığınızda fotoğraflarınızı, sohbetlerinizi ya da diğer içerikleri kaybetmediğinizi göreceksiniz. Yapmanız gereken, Badoo hesabınızla aynı e-posta adresini kullanmak ve Badoo profilinizin silindiğini söyleyen bir e-posta bulana kadar bu hizmet tarafından size gönderilen tüm e-postaları aramak. E postayı bulduktan sonra girin. Bunu yaptığınızda, tıklamanız gereken “Profili Geri Yükle” yazan yeşil bir düğme göreceksiniz.